משהו חדש מתחיל - פארק הספורט החדש של נס ציונה יוצא לדרך

הפארק יוקם כריאה ירוקה על שטח של כ- 60 דונם (במקום הספורטק הישן) ועתיד לשרת את תושבי העיר והסביבה ולשלב פעילויות תרבות, פנאי וספורט

מתחמי ספורט חדישים ומגוונים בפארק יאפשרו אימוני ספורט מקצועי וחובבני. לראשונה יינתן מענה כולל להווי הספורטיבי, אשר תפס חלק מרכזי בחיי הקהילה. בפארק מתוכננות פינות ירוקות המשלבות עצים עתיקים לצד צמחיה חדשה, בית קפה, מתחמי תרבות ומגרשי שעשועים כמו גם מתקנים חכמים נוספים אשר יותאמו לצרכי בילוי ופנאי ויעניקו אפשרויות בילוי נוספות לכלל אוכלוסיות העיר: בני הגיל השלישי, נוער, משפחות וילדים.

בקרוב יחל הליך שיתוף הציבור, ואתם תושבי העיר תוכלו לקחת חלק בתכנון הפארק, שיוקם בשלבים עד להשלמתו בתוך כשלוש שנים.
במסגרת הליך שיתוף הציבור תוכלו לשאול שאלות, להביע את דעתכם ואף להשפיע על בחירת המתקנים בפארק החדש. כבר בדצמבר הקרוב תוזמנו למפגשי הסברה, ותוכלו לענות על שאלון העדפות ולהביע את דעתכם. 

ראש העיר שמואל בוקסר: "מיום היבחרי אני פועל לחידוש פני העיר. זהו תהליך מתמשך אשר בנוי נדבך על נדבך ונשען על ראיה כוללת המכוונת לתת מענה ושירותים משלימים מיטביים לצרכים המתפתחים של התושבים, תוך שמירה מוקפדת על צביונה ואופייה הייחודי של העיר. פארק הספורט החדש, בליבה של העיר, יהווה חלק מרכזי במפת העיר המתחדשת. ריאה ירוקה שעתידה לתת לתושבים לראשונה מענה מקומי משולב של בילוי, תרבות, פנאי וספורט – עבור מגוון צרכים המותאמים לכלל האוכלוסיות"

פארק הספורט החדש של נס ציונה נבנה יחד אתכם ולמענכם, במטרה להצעיד את נס ציונה עוד צעד קדימה כעיר מובילה במתן שירות לתושב, תוך שמירה על צביונה כעיר עם לב של מושבה.

פארק הספורט - הדמיה

תכנון נוף: ק.ס.מ אדריכלים

תכנון בית קפה: ליננברג-רוזן אדריכלים

 שיתוף ציבור: קשרי קהילה CR