תושבי נס ציונה בונים ממ"ד בראש שקט

שירות ייחודי וראשון בארץ- החברה הכלכלית תנהל עבור תושבים בניית ממ"דים פרטיים


מלווים אתכם כל הדרך לבניית ממ״ד פרטי 

בישיבת מועצת העיר בתאריך ה 30.1.24, בישר ראש העיר לחברי המועצה כי החכ"ל יוצאת בפרויקט ראשון ופורץ דרך- לניהול בנית ממ"דים פרטיים בבתי התושבים.

המלחמה הדגישה את הצורך החיוני בממ"ד בכל בית. עיריית נס ציונה במהלך ראשון ופורץ דרך – החברה הכלכלית לפיתוח נס ציונה תנהל עבור תושבים הגרים בבתים צמודי קרקע או בניינים עד 2 קומות (ממד"ים הפטורים מהיתר) את כל הליך בניית הממ"ד. 

במסגרת השירות המוצע לראשונה, החברה הכלכלית תתכלל עבור התושב את כל תהליך התכנון והבינוי: החל מבדיקת אפשרויות הבנייה, תכנון אדריכלי, תכנון הנדסי, קבלת אישורי בניה ואישורי פיקוד העורף הג"א, ניהול הצעות מחיר מקבלנים, פיקוח על הבניה ועד קבלת תעודת הגמר ושנת הבדק.

בכך למעשה מספקת החכ"ל מעטפת כוללת עבור תושבי העיר, חוסכת זמן יקר והתעסקות מורכבת עם הליכי התכנון והבניה ועם אנשי מקצוע רבים, וגם מבטיחה שהממ"ד שיבנה עבורם יעמוד בכל תקני המיגון והבטיחות.

השירות כרוך בתשלום, אך אטרקטיבי בהשוואה למחירים המקובלים בשוק. כלל גורמי המקצוע, שישכרו לצורך ביצוע הפרויקטים, על ידי החברה הכלכלית, הינם ספקים מורשים, הנכללים במאגר היועצים של העירייה והחברה הכלכלית. בנוסף, פועלת החברה אל מול הבנקים הפועלים בנס ציונה על מנת להשיג לתושבים המעוניינים בהלוואות לצורך מימון הפרויקט, תנאי מימון נוחים ואטרקטיביים.  

בניית ממ"ד היא הליך חיוני, אך גם כזה שמחייב התעסקות מרובה והתנהלות מול גורמי מקצוע שונים ומול ועדות התכנון והבניה. מתוך הכרה בצורך החיוני וכדי להקל על תושבים המעוניינים בבניית ממ"ד תקני, בהליכים הסבוכים, עיריית נס ציונה באמצעות החכ"ל יוצאת בפרויקט החדשני.

החברה הכלכלית לפיתוח נס ציונה הינה הזרוע הביצועית של עיריית נס ציונה לייזום, לפיתוח, לתכנון ולניהול פרויקטים. החברה, שפועלת מאז שנת 1994, מובילה בשנים האחרונות שורה של פרויקטים גדולים בעיר, ובראשם הפרויקט לאנרגיה סולארית, פרויקט הקירויים במגרשי הספורט ועוד שורה של פרויקטים למען רווחת תושבי נס ציונה.

  • השירות כרוך בתשלום
  • מיועד לממ"דים הפטורים מהיתר על פי תקנות פיקוד העורף- בתים צמודי קרקע או עד 2 קומות

תושבים המעוניינים בניהול תהליך בניית ממ"ד מוזמנים למלא את הטופס המצורף:

פרטי המבקש/ת

פרטי הנכס

 

סוג הנכס: (חובה) שדה חובה